סל קניות
0

0.00 ₪

סך ביניים: 0.00 ₪

Default welcome msg!

עציצים

בפרחי חיפה איילת, זיהינו כי לכל אחד יש טעם קצת שונה, לכן אנו מציעים לך מגוון עשיר במיוחד של עציצים מכל הסוגים. כדי לתת מענה לכל אחד מהסגנונות הרבים והטעמים השונים של הלקוחות שלנו, אנו מגוונים בכל האספקטים של העציץ – הצבע, הצורה, הגודל, החומר ממנו עשוי העציץ וכמובן, סוגי הצמחים השונים, עם היופי הטבעי שלהם.
 
עציצים הם כלי עיצובי חי, שמאפשר לכם להוסיף אמירה ואופי לכל חלל, ולתת תחושה של אסתטיקה מיוחדת, כזו שמביא איתו הטבע. כל עולם העיצוב נולד והתפתח על בסיס העיצוב הטבעי של העולם שסביבנו, והעציץ הוא מפגש בין הצורך שלנו בגבולות ובעיצוב חללים אנושיים, לבין יכולותיו של הטבע ליצור דוגמאות וצורות דרך עולם הצומח. 
 
הציצו על קטלוג העציצים שלנו: אז איזה עציץ מרגש אתכם?
 
משלוחי עציצים רעננים ויפים נשלחים מדי יום מפרחי חיפה ברכב סגור  וממוזג, וכוללים עציצים שמתאימים לקישוט צמחיה לאירועים, תצוגת צמחיה גדולה הכוללת צמחים מכל הסוגים והמינים, ומגוון עיצובים מרשימים. אתם מוזמנים לקבל ייעוץ ותמיכה אם אתם מחפשים להקים תפאורה של צמחים לכל מטרה.
 
הזמינו עציצים לבית ולמשרד באתר או בטלפון, למשלוחי עציצים בחיפה חייגו: 048100200
 
ניתן לבצע הזמנת עציצים למשרדים, חנויות, אירועים, בתים פרטיים, ומוסדות (כולל משלוחי פרחים לבתי חולים דוגמת בית חולים רמב"ם או כרמל)

קבע כיוון יורד
לעמוד

קבע כיוון יורד
לעמוד