משלוחי פרחים בחיפה חינם בקניה מעל 200 ש“ח *למעט ערבי חג

איילת פרחים Haifa Flowers

אודות פרחי איילת

 איילת  פרחים  פרחי חיפה  נוסדה כבר בשנת 1987 כעסק משפחתי, והיא מנוהלת באהבה על-ידי גלית ודורון מזה למעלה מעשרים וחמש שנים. אנו, גלית ודורון, מאמינים שההצלחה של חנות הפרחים שלנו הולכת יד-ביד עם הערכים שלנו:

  • שירות אישי וחם – אחד מאיתנו, ולרוב שנינו, תמיד נמצא בחנות, לשירותכם.
  • למכור רק פרחים טריים ואיכותיים – כל הפרחים בחנות הם באיכות ייצוא, ומגיעים ישירות מהמגדלים
  • לספק מענה לצרכים שלכם – לאפשר לכל אחת ואחד למצוא בדיוק מה שהם מחפשים, פרחים, עציצים, זרים שזורים, חבילות שי וכו'.
  • שמירה על הקסם שבפרחים – היחס והאווירה בחנות, ביחד עם העיצוב והחצר יוצרים מקום קסום שנעים לשהות בו. כדי להבין צריך לבוא לבקר בחנות (תוכלו להציץ בתמונות שלנו באתר)
החנות שלנו ייחודית בכך שאנו מביאים את כל הפרחים ישירות מהמגדלים ומיד אחרי הקטיף, ולוקחים אך ורק פרחים באיכות של ייצוא – האיכות הגבוהה ביותר. אנו פשוט אוהבים פרחים, ולכן אנו דואגים לפרחים שלנו. כל הפרחים בחנות מקבלים חומרי הזנה מותאמים, כל פרח והסוג שהוא צריך. אנו גם מלמדים את הלקוחות כיצד לשמור על הפרחים. למשל – אחד הדברים החשובים ביותר לשמירת הפרחים לאורך זמן רב הוא החלפת המים על בסיס יומי במים קרים מהמקרר.
 
המיקום של החנות, במרכז הכרמל, מאפשר נגישות גבוהה, גם לקהל המבקרים וגם לשליחויות שלנו, שמביאות לכם פרחים לכל אירוע ובכל מקום בחיפה, ברכבים מקוררים ובקרת-איכות קפדנית. הגבעולים תמיד נקיים, והזרים מגיעים באריזה כפולה עם רשת, בכדי להבטיח איכות כל הדרך.
לאורך השנים, ולאור בקשות מקהל הלקוחות, הוספנו מיני פריטים לצד הפרחים, כדי לספק לכם את השירות המלא ביותר. כיום תוכלו למצוא בין הפרחים היפהפיים גם סלסילות שי עם יינות ושוקולדים איכותיים, וכלי זכוכית וקרמיקה, אבן וקש, ומוצרים נלווים מגוונים.
 
בשנים האחרונות עמלנו בשקידה על יצירת קטלוג נרחב שמציג את כל הפרטים בחנות, מזרי הפרחים, דרך הסידורים האומנותיים, כולל סלסילות השי, המתנות והאביזרים.
 
פרחי חיפה איילת מתגאים במבחר הגדול של סידורי הפרחים הנעשים ע"י אנשי מקצוע בעיצובים אומנותיים, בסגנון הולנדי, ולכל אירוע, בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח, ואנו ספקים של אינטל, עיריית חיפה, אתוס, בתי חולים בחיפה, בתי אבות בחיפה, ולכלל התושבים כבר קרוב לשלושים שנים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, ולהמשיך לספק את הצורך שלכם בפרחים וזרים יפים לכל אירוע.
 
דילוג לתוכן